Baltijos delikatesai
Gamyba, prekyba

Įmonės gamybinė veikla prasidėjo 2003-aisiais metais nuo žuvies konservų Hansa indeliuose gamybos. Šita produkcija buvo aukštai įvertinta vartotojų, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos. Įmonė iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos 2005 m. gavo aukso, 2006 m. – sidabro medalius bei daugybę diplomų.

2009-aisiais m. atsiradus vartotojų poreikiui bei tikslu išplatinti žuvies konservų asortimentą buvo sumontuota žuvies konservų linija apvaliuose indeliuose Nr. 6, Nr. 38 gamybai, bei rekonstruota viena iš Hansa linijų apvalių indelių Nr. 2, Nr. 3 gamybai.

2013-aisiais m. buvo pradėti gaminti žuvies konservai apvaliuose indeliuose su permatomais dangteliais, pagamintais Šveicarijoje. Tai leidžia pirkėjui vizualiai įvertinti siūlomą produktą.

2014-ais m. buvo pradėta „Premium“ klasės žuvies konservų iš erškėto, ungurio, upėtakio gamyba, taip pat produkcija  „Club“ indeliuose.

Įmonėje įdiegta Rizikos Veiksnių Analizės ir Svarbiųjų Valdymo Taškų (RVASVT/HACCP) savikontrolės sistema, kuri leidžia kontroliuoti kiekvieną gamybos etapą.
Lietuvos Respublikos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos išduotas veterinarinio patvirtinimo numeris LT 25-01 EB įmonei suteikia teisę gaminti ir eksportuoti savo produkciją. Muitų Sąjungoje (Rusija, Kazachstanas, Baltarusija) realizuojami žuvies konservai turi Rusijos Federacijos Atitikties Sertifikatą (Sertifikat Sootvetstvija).

Žuvies konservai gaminami mūsų įmonėje ir yra realizuojami visuose Lietuvos didmeninėse ir mažmeninėse prekybos tinkluose. Įmonės administracijos patalpose yra firminė parduotuvė, kurioje parduodami žuvies konservai paženklinti mūsų prekiniu ženklu. Tai leidžia, supažindinti pirkėjus su nauja produkcija prieš realizuojant ją didmeniniuose tinkluose, o taip pat nustatyti pirkėjų skonį bei prioritetus.

Aukštos kvalifikacijos specialistai, dirbantys įmonės įsteigtoje gamybinėje laboratorijoje sistemingai atlieka žaliavų, tarpinių ir galutinių produktų mikrobiologinius, fizinius, cheminius tyrimus, higienos ir sanitarijos patikrą, organoleptinius kokybės vertinimus, kad vartotojus pasiektų tik saugūs ir kokybiški produktai.

UAB „Baltijos delikatesai“ turi ilgalaikius ir stabilius ryšius su patikimais užsienio rinkos partneriais. Apie 75 % visos įmonės produkcijos iškeliauja į Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos, Moldovos, Lenkijos, Estijos, Vokietijos, Latvijos, Kirgizijos, Armėnijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Graikijos, Bulgarijos rinkas. Pastovus gamybos proceso tobulinimas, tarptautinių kokybės standartų diegimas ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimas įmonėje sudaro sąlygas sėkmingam gaminamos produkcijos eksportui į naujas rinkas.