Baltijos delikatesai
Apie mus
UAB „Baltijos delikatesai“ – didžiausia žuvies konservų gamybos įmonė Lietuvoje. Gamindama ir realizuodama kokybišką ir skanią produkciją, bendrovė siekia išsaugoti Lietuvos Respublikos žuvies perdirbimo pramonės tradicijas.

1999 metais, įvertinus gausią šviežios žuvies pasiūlą ir numačius jos perdirbimo perspektyvas, buvo pradėta atgaivinti Lietuvos žuvies konservų gamyba. Palangos mieste pastatyta žuvies konservų gamykla buvo ir liko moderniausia žuvies perdirbimo įmone ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Mūsų konservai gaminami Ramiojo ir Atlanto vandenynuose bei Baltijos ir Šiaurės jūrose sugaunamos žuvies: sairos, skumbrės, silkės, sardinės, sardinėlės, putasu, argentinos, amerikinio polako, Baltijos bretlingio ir kt. UAB „Baltijos delikatesai“ siūlo daugiau nei 100 pavadinimų žuvies konservų asortimentą.

Vystant gamybą buvo išsaugotos senųjų tradicijų receptūros, o taip pat kuriamos naujos, kurios užtikrina kokybės ir laiko patikrintą skonį. UAB „Baltijos delikatesai“ gaminamų žuvies konservų produkcijos kokybė, asortimento pritaikymo ir plėtojimo galimybės, pastovi rinkos analizė ieškant optimalių sprendimų vartotojų atžvilgiu, pastovus technologinių procesų modernizavimas ir technologijų gerinimas leidžia įmonei sėkmingai konkuruoti su kitais žuvies konservų gamintojais.
 
VIZIJA. Matyti visame pasaulyje skaniausius, kokybiškiausius, saugiausius ir prieinamiausius mūsų žuvies konservus. 
 
MISIJA.Tapti patikimiausiu žuvies konservų tiekėju, kiekvieną dieną tobulinant kokybę, kuriant ilgalaikius santykius, užkariaujant naujas rinkas, jautriai reaguojant į rinkos pokyčius bei klientų norus.